0 (216) 452 59 59
0 (532) 242 65 87

Hakkımızda

Şentürk Temizlik ve Halı Yıkama Hizmetleri olarak firmamız 1990 yılından beri sektörde faaliyet göstermektedir. Uygun fiyata kaliteli temizlik politikamız ile yıllardır sektörde varlığını devam ettirmektedir.

Temizlik hizmetlerinde kullanılan makine ve ekipman araçları en kaliteli ve son teknoloji ürünleri olup, kullandığımız anti bakteriyel temizlik ürünleri ile eşyalarınıza da zarar vermiyoruz.

El dokuma halı ve kilimleriniz, dikkat edilmesi gereken eşyalarınız özenle yıkanır ve temizlenir. Tamamen sizlerin rahatlığı mutluluğu ve sağlığınız düşülmektedir. Müşteri odaklı hizmet politikamızla kaliteli, tüm temizlik işlerinize profesyonel eğitimli ve güler yüzlü ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Firmamız halı yıkama, koltuk yıkama, daire temizliği, inşaat sonrası temizlik (inşaat sonrası kaba temizlik ve detaylı temizlik), bina temizliği, villa temizliği, yazlık temizliği, havuz temizliği, ofis temizliği, fabrika temizliği, işyeri temizliği, öğrenci yurdu temizliği, kamu kurum ve kuruluşları temizliği gibi birçok alanda itina ile temizlik hizmetleri vermekteyiz.

Neden bizi tercih etmelisiniz?

ONLINE RANDEVU

Adınız *
Adresiniz *
Cep Telefonu *
Email*
Randevu Türü
Randevu Tarihi
Randevu Saati

Mesajınız gönderiliyor. Lütfen bekleyiniz...

Mesajınız başarıyla tarafımıza iletilmiştir!

Bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz...