Koltuk Yıkama

Şentürk Temizlik Koltuk Yıkama Hizmeti

Profesyonel ekibimizle son teknoloji kullanılarak koltuklarınız yıkanmaktadır. Müşteri memnuniyeti garantilidir. Kullandığımız temizlik malzemeleri kimyasal değildir.

İstanbul'un heryerine hizmet vermekteyiz. İstanbul Anadolu yakasında (Beykoz, Tuzla, Pendik, Kartal, Maltepe, Kadıköy, Üsküdar, Beykoz, Sultanbeyli, Ümraniye, Sancaktepe, Ataşehir, Çekmeköy) ve İstanbul Avrupa yakasında (Eyüp, Gaziosmanpaşa, Çatalca, Fatih, Zeytinburnu, Bakırköy, Küçükçekmece, Avcılar, Büyükçekmece, Silivri, Eminönü, Beyoğlu, Beşiktaş, Sarıyer, Bahçelievler, Bağcılar, Güngören, Esenler, Bayrampaşa, Kâğıthane, Şişli, Sultangazi, Beylikdüzü, Esenyurt, Arnavutköy, Başakşehir) hizmet vermekteyiz.

Koltuk yıkama hizmetimiz randevu ile yapılmaktadır.

Beykoz Koltuk Yıkama, Tuzla Koltuk Yıkama, Pendik Koltuk Yıkama, Kartal Koltuk Yıkama, Maltepe Koltuk Yıkama, Kadıköy Koltuk Yıkama, Üsküdar Koltuk Yıkama, Beykoz Koltuk Yıkama, Sultanbeyli Koltuk Yıkama, Ümraniye Koltuk Yıkama, Sancaktepe Koltuk Yıkama, Ataşehir Koltuk Yıkama, Çekmeköy Koltuk Yıkama, Eyüp Koltuk Yıkama, Gaziosmanpaşa Koltuk Yıkama, Çatalca Koltuk Yıkama, Fatih Koltuk Yıkama, Zeytinburnu Koltuk Yıkama, Bakırköy Koltuk Yıkama, Küçükçekmece Koltuk Yıkama, Avcılar Koltuk Yıkama, Büyükçekmece Koltuk Yıkama, Silivri Koltuk Yıkama, Eminönü Koltuk Yıkama, Beyoğlu Koltuk Yıkama, Beşiktaş Koltuk Yıkama, Sarıyer Koltuk Yıkama, Bahçelievler Koltuk Yıkama, Bağcılar Koltuk Yıkama, Güngören Koltuk Yıkama, Esenler Koltuk Yıkama, Bayrampaşa Koltuk Yıkama, Kâğıthane Koltuk Yıkama, Şişli Koltuk Yıkama, Sultangazi Koltuk Yıkama, Beylikdüzü Koltuk Yıkama, Esenyurt Koltuk Yıkama, Arnavutköy Koltuk Yıkama, Başakşehir Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama randevusu ve fiyatı öğrenmek için lütfen bizimle irtibata geçiniz

KOLTUK YIKAMA AŞAMALARI
  • Firmamızı arayıp ya da internet sitemizdeki formu doldurarak bize ulaşın
  • Arzu ettiğiniz gün ve saatte deneyimli personellerimiz yerinde temizleme yapmaktadır.
  • Koltuğun kumaşı ve diğer faktörleri dikkate alınarak uygun şampuan seçilir. Varsa lekeler üzerinde çalışmalar yapılır.
  • Koltuğun kumaşına uygun şampuan sulandırılarak köpük elde edilir. Fırça ve benzeri aparatlarla kumaş olan bölümlere köpük yedirilir.
  • Köpürtülen koltuk kumasındaki var olan lekeler çıkartılmaktadır.
  • Koltuğun kumaşının kurumasına yakın güçlü vakum makinesiyle temiz su verilir, alınır. Bu işlem ince kir çıkana kadar tekrarlanır.
  • Yıkama işlemi biten koltuğun, varsa ahşap bölümleri parlatıcıyla silinir.
  • Koltuğun son kontrolü yapılıp, bulunduğu yerde hava sirkülasyonu sağlanır. Ortalama 3-4 saat sonra kullanıma hazırdır.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Koltuk Yıkama yapmış olduğumuz makineler, Özel olarak koltuk yıkama için üretilmiş olup; Asla halı yıkama makinesi değildir. Bu nedenle yıkamasının yanı sıra kurutma özelliği de olan makinelerdir. Makinelerimiz; Çift vakum motorludur ve bu sebeple yüksek vakum gücüne sahip makinelerdir.Koltuk yıkama sonrası kuruma süresi; Ortalama 4-6 saatdir.

Profesyonel koltuk yıkama ekibimiz ve makinelerimiz yıkama işlemini güçlü vakum ile yaptığından dolayı yıkanan ürünlerinizi süngerlerine ve derinlemesine yıkamaktadır. Bu nedenle yıkama esnasında kaybolan lekeler kuruduktan sonra asla birdaha geri çıkmaz. bizden kaynaklı olarak; Su (kusma) lekeleri, temizlik ilacı lekeleri, kirli su damlama lekeleri gibi lekeleri asla meydana gelmez. Hizmetimiz bu gibi durumlara karşılık firmasının kurumsal garantisi altındadır. Eğer sorun bizden kaynaklı ise kesinlikle ekibimiz ücretsiz olarak ürünlerinizi tekrar yıkayacaktır.

Ödeme işlem bitiminde evinize gelecek olan ekibimize yapılır. Hiçbir şekilde işlem yapılmadan sizden ön ödeme, havale veya eft istenmez. Randevuda belirtilen ürüne verilen fiyat dışında hiç bir şekilde servis ücreti, leke ücreti vb. gibi ücretler de istenmez.

Yıkama işlemimiz yıkama işlemi sırasında kaybolan ve ürün kuruyunca tekrar ortaya çıkabilecek lekelere ve su (kusma) lekesi olarak da bilinen kusma lekelerine karşı "Kurumsal firmamız tarafından garantisi altındadır". Bu güne kadar yüzlerce müşterimize hizmet verip ; hiç böyle bir şikayetle karşılaşmamış olsak da , olası bir durumda müşteri memnuniyeti ön planda tutularak hizmet tekrarı konusunda uzlaşmaya varılır.

İstanbul içindeki neredeyse tüm ilçelere hizmet vermekteyiz.

*Açıklama: Servisimiz müşteri yoğunluğuna göre, istanbul Avrupa yakasına belirli gün ve aylarda olmaktadır. Bu bölgeler için lütfen iletişime geçiniz.

ONLINE RANDEVU

Adınız *
Adresiniz *
Cep Telefonu *
Email*
Randevu Türü
Randevu Tarihi
Randevu Saati

Mesajınız gönderiliyor. Lütfen bekleyiniz...

Mesajınız başarıyla tarafımıza iletilmiştir!

Bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz...